Witamy!

Jesteśmy pasjonatami miasta i regionu kotliny Żywieckiej. Piszemy o wydarzeniach w Żywcu oraz o tym co się dzieje na lokalnym rynku rolno-spożywczym

Lipiec 2017

Polecamy:

Stoły i ławy piwne - idealne rozwiązanie

2017-07-29 | Marek Kowal

frazy kluczowe: gastronomia, jedzenie, żywienie

Stoły piwne i ławy piwne składające się na komplety piwne, stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych. Idealnie nadają się także na festyny oraz imprezy plenerowe - czyli wszędzie tam gdzie króluje biesiadny nastrój, a na stołach pojawia się jedzenie, piwo i inne napoje. Można je także z powodzeniem montować w ogródkach na działkach i przy domach jednorodzinnych. Doskonale odnajdują się one w trakcie spotkań rodzinnych, czy przy grillu.

Stoły i ławy piwne wykonane są z solidnych materiałów drewnianych (blat i siedziska), metalowych oraz z tworzyw sztucznych (nogi stołów i ławek). Dzięki ich znakomitej wytrzymałości mogą być użytkowane przez wiele lat w trudnych warunkach (narażone na deszcz, silny mróz, słońce i inne czynniki atmosferyczne). Zaletą kompletów piwnych jest to, że posiadają one składane stelaże, dzięki czemu można je z łatwością i bez większego wysiłku przenieść w inne miejsce lub schować, jeśli w danej porze roku lub okresie nie będzie się ich użytkowało. Złożone nie będą zajmowały dużo miejsca, co jest niezwykle ważne szczególnie w lokalach gastronomicznych, które mają ograniczoną przestrzeń magazynową.

Komplety piwne składające się ze stołu i z dwóch ławek to wydatek zaledwie kilkuset złotych, a przy większych zamówieniach można jeszcze negocjować cenę. Dostępne w wielu rozmiarach pozwalają na ich dopasowanie do potrzeb każdego przedsiębiorcy, organizatora imprezy czy też indywidualnego użytkownika.

'

Zdjęcia naszego reportera
gastronomia
jedzenie
żywienie

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: