Witamy!

Jesteśmy pasjonatami miasta i regionu kotliny Żywieckiej. Piszemy o wydarzeniach w Żywcu oraz o tym co się dzieje na lokalnym rynku rolno-spożywczym

Lipiec 2017

Polecamy:

gastronomia

Stoły i ławy piwne - idealne rozwiązanie

2017-07-29 | Marek Kowal

frazy kluczowe: gastronomia, jedzenie, żywienie

(...) Stoły piwne i ławy piwne składające się na komplety piwne, stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych. Idealnie nadają się także na festyny oraz imprezy plenerowe - czyli wszędzie tam gdzie króluje biesiadny nastrój, a na stołach pojawia się jedzenie, piwo i inne napoje. Można je także z powodzeniem montować w ogródkach na działkach i przy domach jednorodzinnych. Doskonale odnajdują się one w trakcie spotkań rodzinnych, czy przy grillu. Stoły i ławy piwne (...)

Naczynia dobrej jakości

2017-07-24 | Marek Kowal

frazy kluczowe: chemia, gastronomia, przemysł, teflon

(...) takie detale i sposób dopasowania poszczególnych elementów zwraca szczególną uwagę.Innym czynnikiem są z całą pewnością elementy dotyczące jakości naczyń. Istnieje znacząca grupa osób, które podczas wyboru kierują się właśnie tym kryterium. Jakość naczyń typu patelnie i woki zdecydowanie determinuje teflon. Jest on materiałem chroniącym przed przypalaniem i umożliwiającym smażenie czy duszenie bez dodatku tłuszczu, co jest szczególnie cenne w przypadku stosowania diety lekkostrawnej czy (...)